Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra ¦l. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Ole¶nica Paczków Polkowice
¦roda ¦l. Strzelin ¦widnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Z±bkowice ¦l. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomo¶ci Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny ¦l±sk

Lubin
Cuprum pokonało Morze

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W meczu 16. kolejki II ligi siatkówki mężczyzn drużyna Inova Cuprum Lubin po pięciu setach wygrała z zawodnikami Morze Bałtyk Szczecin 3:2. To zwycięstwo dla lubińskich siatkarzy oznacza awans na ósm± pozycje w tabeli.

Pierwszy set, zwycięski dla Morza z wynikiem 25:21, zmobilizował graczy Cuprum do większego wysiłku. Lubinianie prowadzili i w drugim (25:16) i w trzecim secie. Podopieczni Piotra Szarejko wygrali go do 19. Morze Bałtyk Szczecin wyrównali wynik w czwartym rozegraniu. O zwycięstwie musiał zadecydować tie-break. Zawodnicy Cuprum w ostatnim, pi±tym secie prowadzili od samego pocz±tku. Zdobyli przewagę i nie oddali jej już do końca, wygrywaj±c pi±ty set 15:10, a spotkanie 3:2.