Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Lubin
Znamy przyczynę awarii na Dialog Arenie

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W sobotę na Dialog Arenie zabrakło światła. Mecz Zagłębia Lubin z Jagiellonią Białystok został przerwany na prawie 20. minut. Dziś poznaliśmy przyczynę awarii energetycznej.
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Znamy przyczynę awarii na Dialog Arenie
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

- Przyczyną awarii było uszkodzenie w sieci średniego napięcia – poinformował nas Paweł Lichota, kierownik Działu Organizacyjno- Prawnego legnickiej Energii Pro. - Prądu zabrakło nie tylko na Dialog Arenie, ale również na następujących ulicach: Staszica, Mickiewicza, Armii Krajowej, Kościuszki, Budowniczych LGOM, Topolowej oraz na części osiedla Polne - poinformował pracownik spółki.

Przypomnijmy, że do awarii doszło w 76. minucie meczu. Gospodarze w tym momencie przegrywali już 0:2 i grali w dziewiątkę po dwóch czerwonych kartkach, które ujrzeli Damian Dąbrowski oraz Przemysław Kocot. - Prezesie, zapłać rachunki – skandowali kibice. Światło pojawiło się ponownie dopiero po około dwudziestu minutach. W międzyczasie część zdegustowanych kibiców opuściło już obiekt. Z pewnością wpływ na ten stan rzeczy miał fakt, że w ostatnich miesiącach był to już drugi taki przypadek na nowoczesnej Dialog Areny. W sierpniu ubiegłego roku egipskie ciemności zapanowały w czasie meczu z Arką Gdynia. Wtedy przerwa trwała ponad 50. minut. Wina leżała po stronie organizatorów, co spotkało się z negatywną reakcją kibiców. Tym razem klub niczym nie zawinił. Mecz wznowiono. Wynik nie uległ zmianie.