W zawodach wystartowało dziewięć najsilniejszych drużyn naszego województwa. Łącznie w zawodach wystartowało 109 zawodniczek i zawodników z rejonowych i powiatowych klubów strzeleckich LOK województwa dolnośląskiego.
W konkurencji drużynowej:
1. LOK Lubin - 64 pkt. przeliczeniowych
2. LOK Oława - 62 pkt.
3. LOK Jawor - 32 pkt.
4. LOK Głogów - 25 pkt.
5. LOK Wrocław - 18 pkt.
6. LOK Legnica - 14 pkt.
Konkurencja Ppn-30 kobiet
1. Małgorzata Kobes (Jawor) - 186 pkt.
2. Joanna Majdan (Lubin) - 172 pkt.
2. Anna Gałka (Lubin) - 172 pkt.
Konkurencja Ppn- 30 juniorek
1. Agata Kloc ( Głogów ) - 173 pkt.
3. Martynik Angelika ( J. Góra) - 168 pkt
3. Edyta Szukiełowicz ( Lubin ) - 145 pkt.
Konkurencja Kpn-30 kobiet
1. Zofia Koluszko ( Jawor ) - 173 pkt.
2. Agnieszka Duszeńko (Jawor) - 169 pkt.
3. Katarzyna Bandura (Lubin) - 166 pkt.
Konkurencja Kpn-20 juniorek
1. Marta Gomulicka (Lubin) - 168 pkt.
2. Kinga Przymuszała (Oława) - 163 pkt.
3. Aleksandra Krolicka (Oława) - 158 pkt.
Konkurencja Ppn-30 seniorów
1. Ryszard Wiśniowski ( Lubin ) - 276 pkt.
2. Mariusz Gajewski ( Lubin ) - 164 pkt.
3. Henryk Paczkowski ( Lubin ) - 262 pkt.
Konkurencja Ppn- 30 juniorów
1. Paweł Lewandowski (Lubin) - 240 pkt.
3. Emil Filip ( Oława ) - 220 pkt.
3. Dariusz Witka ( Oława ) - 195 pkt.
Konkurencja Kpn-30 seniorów
1. Łukasz Lewandowski (Lubin) - 262 pkt.
2. Norbert Łuczaj - Ossowski (Lubin) - 258 pkt.
3. Dariusz Pelc ( Oława ) - 256 pkt.
Konkurencja Kpn-30 juniorów
1. Jędrzej Suchowiecki (Oława) - 259 pkt.
2. Tomasz Pikula ( Głogów ) - 234 pkt.
3. Dawid Rękas ( Oława ) - 227 pkt.
Konkurencja Ppn-20 juniorzy młodsi
1. Piotr Wojciechowski (Lubin) - 162 pkt.
2. Paweł Kotwicki (Oława) -148 pkt.
3. Igor Radoch (Oława) - 56 pkt.
Konkurencja Ppn-20 juniorki młodsze
1. Marta Kuchciak (Lubin) - 162 pkt.
2. Katarzyna Wysoczańska (Oława) - 117 pkt.
3. Gabriela Kaźmierczak (Legnica) - 96 pkt.
Konkurencja Kpn-20 juniorki młodsze
1. Marlena Stec (Oława) - 169 pkt.
2. Żaklina Zadrożna (Wrocław) - 126 pkt.
3. Julia Piotrowska (Oława) - 98 pkt.
Konkurencja Kpn-20 juniorzy młodsi
1. Marcin Zaremba (Jawor) - 139 pkt.
2. Łukasz Szlask (Głogów) - 137 pkt.
3. Jakub Kocenda (Oława) - 130 pkt.
Drużyny walczyły o puchary Dyrektora Biura Dolnośląskiego Zarządu LOK we Wrocławiu, a zawodnicy o puchary, medale i dyplomy w konkurencjach indywidualnych.
Trzech najlepszych w konkurencji wywalczyło sobie prawo startu w mistrzostwach Polski Klubów LOK, które odbędą się we wrześniu w Krakowie.
Puchar posła Ryszarda Zbrzyznego dla najlepszego uczestnika Mistrzostw otrzymała
Malgorzata Kobes.
Puchar i nagrodę Prezesa Zarządu Rejonowego LOK Lubin dla najstarszego uczestnika zawodów otrzymał 86– letni Roman Zygman z Legnicy Najmłodszą uczestniczką była dziesięcioletnia Julia Piotrkowska z Oławy, która otrzymała puchar i nagrodę rzeczową Prezesa Henryka Paczkowskiego.