Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Remis Zagłębia i awaria oświetlenia

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Wynikiem 1:1 zakończyło się piątkowe spotkanie piłkarzy Zagłębia Lubin z Arką Gdynia w ramach 19. kolejki Ekstraklasy. Nie obyło się bez niespodzianek.

Spotkanie nie było porywającym widowiskiem a najciekawszym momentem meczu była chwilowa awaria oświetlenia na stadionie na kilka minut przed końcem pierwszej połowy. Pierwsza bramka dla Gdynian padła w 21. minucie. Zagłębie swoją zdobyło w 35. minucie spotkania. Druga połowa obyła się już bez goli.

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1:1 (1:1)

Bramki: Denis Glavina (21) - Mouhamadou Traore (35)

Żółte kartki: Robert Bednarek, Denis Glavina, Paweł Zawistowski - Mouhamadou Traore, Costa Nhamoinesu, Bartosz Rymaniak

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock)

Widzów: 8000.

Arka Gdynia: Marcelo Moretto - Marciano Bruma, Maciej Szmatiuk, Ante Rozic, Robert Bednarek - Junior Ross (90. Giovanni Duarte), Paweł Zawistowski, Ervin Skela (62. Paweł Czoska), Miroslav Bozok, Denis Glavina - Mirko Ivanovski (65. Wojciech Wilczyński).

KGHM Zagłębie Lubin: Bojan Isailovic - Bartosz Rymaniak, Csaba Horvath, Michał Stasiak, Costa Nhamoinesu - Dawid Abwo, Damian Dąbrowski, Łukasz Hanzel, Dawid Plizga, Szymon Pawłowski - Mouhamadou Traore.