Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Lubin
Lider na kolanach

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W spotkaniu na szczycie czwartej serii ekstraklasy piłkarek ręcznych Interferie Zagłębie Lubin przegrało w Piotrkowie Trybunalskim z tamtejszą Piotrcovią różnicą pięciu bramek. T pierwsza porażka podopiecznych Bożeny Karkut.

Lubinianki ostro rozpoczęły spotkanie w Piotrkowie. Po pięciu minutach gry przyjezdne prowadziły aż 5:1. Ale w miarę upływu czasu zaczęły dominować gospodynie, które uzyskując prowadzenie nie oddały go już do końcowej syreny. Lubinianki przegrały na własne życzenie, bo nie wykorzystały kilku znakomitych sytuacji bramkowych.

- Jechałyśmy do Piotrkowa z obawami, bo wiedziałyśmy, że będzie nam brakowało w zespole Kai Załęcznej i Renaty Jakubowskiej. Gdybyśmy w pierwszej połowie wykorzystali kilka z tych stuprocentowych sytuacji, to wynik już do przerwy byłby dla nas bardzo korzystny i kto wie, jak dalej potoczyłoby się spotkanie - powiedziała trenerka Interferii, Bożena Karkut.

MKS Piotrcovia - INTERFERIE Zagłębie 30:25 (15:13)

Bramki dla Zagłębia: Niedośpiał 1, Jochymek 2, Pielesz 8, Olszewska 9, Kordić 3, Gunia 2.

Kary: Piotrcovia: 8 min.

Interferie: 8 min.

sędziowali: Arkadiusz Sołodko (Legionowo) i Leszek Sołodko (Warszawa)