Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Lubin
Rezerwy pokonane

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Piłkarki ręczne rezerw Zagłębia Lubin poniosły klęskę w meczu z Arotem Astromalem Leszno. Bezsprzecznie to spotkanie przebiegło pod dyktando leszczynianek.

Od pierwszych minut na boisku rezerwom Zagłębia nie wiodło się dobrze. Po pięciu minutach przeciwniczki miedziowych miały już trzy punkty przewagi.

Z każdą minutą było jednak gorzej, na jeden celny strzał Zagłębia, zawodniczki Kamieniarza odpowiadały dwoma. Nie pomogły nawet przerwy i rozmowy z trenerami.

Pod koniec pierwszej połowy spotkania dwie zawodniczki z Leszna zostały ukarane 2-minutami na ławce. Zagłębie schodziło do szatni pokonane jednym punktem. Rezultat po 30 minutach gry – 14:15.

druga połowa meczu również minęła pod dyktando leszczynianek, które nawet w podwójnym osłabieniu potrafiły zdobywać gole.

Na 9 minut przed końcem spotkania tutejszym udało się doprowadzić do remisu 25:25. Potem jednak przeciwniczki Zagłębia zaliczyły dwa rzuty karne na swoją korzyść. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 31:29.