Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Lubin
Politechnika na kolanach

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Niesamowite widowisko sportowe mieliśmy okazję obejrzeć wczoraj, na hali Szkoły Podstawowej nr 14. piłkarki ręczne Zagłębia Lubin dosłownie zmiażdżyły rywalki z Politechniki Koszalin, wygrywając spotkanie ¼ play off z przewagą 27 bramek.

Od początku spotkania szczypiornistki z Lubina nie pozostawiły nadziei swoim przeciwniczkom. Ostro zaczęły i ostro skończyły. Już w 5 minucie meczu drużyna gospodarzy wyszła na prowadzenie 5:0. Potem różnica bramek była tylko powiększana. Do gwizdka kończącego pierwszą połowę lubinianki miały przewagę 13 punktów.

Druga połowa nic nie zmieniła w grze Politechniki Koszalin. Zawodniczki gubiły się na boisku i wyglądało na to, że nie bardzo wiedzą co się dzieje na parkiecie. Na 10 minut przed końcem spotkania było już 36:16. Do ostatniego gwizdka szczypiornistkom z Lubina udało się jeszcze dziewięć razy umieścić piłkę w bramce przeciwniczek, szczypiornistki z Koszalina odwzajemniły się jedynie dwoma celnymi rzutami. Mecz zakończył się wynikiem 45:18.

Zagłębie Lubin – Politechnika Koszalin 45:18 (23:10)

ZAGŁĘBIE: Maliczkiewicz, Tsvirko, Czarna – Załęczna 3, Piekarz 2, Ciepłowska 2, Semeniuk 7, Obrusiewicz 11, Olszewska 2, Jacek 5, Orzeszka 2, Kordić 7, Pielesz 2, Byzdra 2.

POLITECHNIKA: Kwiecień, Morawiec – Szostakowska, Tarczyluk 1, Olek 1, Łabul 4, Całużyńska 4, Błaszczyk 2, Leśkiewicz 4, Borowska, Koprowska 1, Szarawaga, Ważna 1.