Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Lubin
Ogłuszający doping OCB

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Doping jakiego jeszcze nie słyszała hala sportowa SP 14 towarzyszył dzisiaj derbom żeńskiego szczypiorniaka. Zagłębia Lubin podejmowało na parkiecie KPR Jelenie Góra.

Prawie całe spotkanie rozegrane zostało pod dyktando lubinianek. Pierwsza połowa meczu skończyła się wynikiem 17:13. Zagłębie od razu skoczyło do przodu zdobywając przewagę nad rywalkami. W pierwszych minutach spotkania było już 3:1, jednak wtedy odwet za stracone bramki wzięły dziewczyny z Jeleniej Góry, którym dwukrotnie udało się wyjść na prowadzenie. Wtedy sprawy w swoje ręce wzięła jedna z czołowych piłkarek Zagłębia, Karolina Semeniuk. Jeszcze przez 10 minut drugiej połowy meczu KPR nie dawał za wygraną, potem Zagłębie punktowało rywalki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 33:24 dla Lubina.

Z trybun nasze zawodniczki ostro wspierali kibice z Orange City Boys, którzy postanowili na dzisiejszym meczu...potrenować doping. W końcówce meczu zgromadzeni na trybunach głośno odśpiewali...”Będzie hala, będzie doping”.

Zagłębie Lubin – KPR Jelenia Góra 33:24 (17:13)

Zagłębie Lubin: Maliczkiewicz, Tsvirko, Czarna – Załęczna 2, Piekarz 3, Ciepłowska 4, Semeniuk 5, Obrusiewicz 4, Jacek 1, Orzeszka 2, Korcić 5, Pielesz 1, Byzdra 6.

KPR Jelenia Góra: Kozłowska – Dąbrowska 8, Kocela 3, Stanisławiszyn 2, Buklarewicz 2, Kobzar 5, Kubicka, Odrowska 4, Rajfur, Wasiucionek, Muras.