Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Lubin
Starcie juniorów

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Juniorzy Zagłębia Lubin przegrali w meczu z Chrobrym I Głogów. Mecz 13. kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych zakończył się wynikiem 30:29 dla drużyny z Głogowa.

Jednym punktem głogowianie pokonali szczypiornistów z Zagłębia Lubin. Do przerwy obie drużyny zdobywały punkt za punkt, a do szatni gracze schodzili z 15 punktowym dorobkiem po obu stronach.

Podobnie było również w drugiej połowie, gdzie juniorzy obu drużyn nie odpuszczali. – Zabrakło skuteczności w końcówce spotkania – mówi Jarosław Hipner, trener juniorów młodszych. - Bardzo dobry mecz zagrał nasz bramkarz Kuba Osadczuk, a także środkowy rozgrywający Dawid Łebek, który wziął na siebie ciężar gry. Przegraliśmy spotkanie, ale w naszej grze widać duży postęp, gdyż w pierwszej rundzie Chrobry pokonał nas w Lubinie różnicą aż czternastu bramek.

SPR Chrobry I Głogów - MKS Zagłębie Lubin 30:29 (15:15)