Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

gmina Lubin
Na drugiej pozycji

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Sportowcy z Gminy Wiejskiej Lubin zajęli drugie miejsce na X Igrzyskach LZS oraz Mieszkańców Wsi.

Halowa piłka nożna, lekka atletyka, biegi przełajowe, a nawet szachy – w tych konkurencjach zmagali się sportowcy z gmin i powiatów całego Dolnego Śląska. Najwięcej punktów, bo aż 510 zebrali zawodnicy z powiatu oławskiego, drugi na podium stanął powiat lubiński 503,5 punktami. Pośród gmin również zwyciężyła Oława (447 punktów), a na drugiej pozycji igrzyska zakończyli sportowcy z lubińskiej gminy zdobywając ostatecznie 423,5 pkt.

Nagrody dla najlepszych wręczono w Oławie. W zawodach sportowych łącznie udział wzięło 88 gmin naszego regionu.

Na zdjęciu

Przedstawiciele Gminnej Rady Sportu Gminy Lubin odbierają puchar, (od lewej) Jan Chełpa - Przewodniczący Gminnej Rady Sportu, Ryszard Stasiuk, Mieczysław Lodziński.