Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Lubin
Rekordowa frekwencja

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
XIII Turniej Brydża Sportowego Par okazał się rekordowy pod względem frekwencji.

Wzięło w nim udział 164 brydżystów z terenu całej Polski, w tym trzech arcymistrzów

międzynarodowych i wielu krajowych.

Mistrzami Lubina w brydżu na 2008 rok zostali Paweł Grocholski i Andrzej Iwasiów. Zwycięzcami w kategorii otwartej została para z Kłodzka - Przemysław Saliński i Ryszard Lachowicz. Drugie miejsce zajęła para wrocławsko-gliwicka - Bogdan Sosulski i Piotr Ilczuk, a trzecia pozycja przypadła w udziale parze wrocławskiej – Andrzejowi Litwińskiemu i Pawłowi Litwińskiemu. Mixt wygrała para ze Zbąszynka Pani Lidia Wilczak z Andrzejem Rękosiakiem.