Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
Próba nerwów dla Miedzi

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Po emocjonującym pojedynku i ekscytującej końcówce, szczypiorniści SPR AMD Chrobrego Głogów przegrali dziś na wyjeździe z Miedzią Legnica.

Jak przystało na derby Zagłębia Miedziowego, pojedynek obfitował w wiele emocji. W całym meczu goście tylko raz objęli prowadzenie. Po pięciu minutach Chrobry prowadził 2:1. To zwiastowało zacięty i wyrównany pojedynek. I rzeczywiście. Do 15 minuty utrzymywał się remis. Potem legniczanie wzięli się ostro do pracy i odskoczyli rywalom na kilka bramek prowadząc do przerwy 15:11.

Po zmianie stron podopieczni trenera Jarosława Cieślikowskiego mozolnie zaczęli odrabiać straty i w 38 min. legniczanie prowadzili już tylko jedną bramką. Ku uciesze miejscowych kibiców, gospodarze znów uciekli głogowianom i na dziesięć minut przed końcową syreną prowadzili 25:21. Ale Chrobry wykrzesał ostatnie siły i końcówka zrobiła się naprawdę ekscytująca. Na minutę przed końcem był remis: 27:27, ale podopieczni trenera Mirosława Saneckiego pokazali charakter zdobywając bramkę na wagę zwycięstwa.

KPR Reflex Miedź Legnica - SPR AMD Chrobry Głogów 28:27 (15:11)

źródło: sportowefakty.pl