Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Lubin
Kiedy należy wymienić baterie w telefonie?

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Wymiana baterii w telefonie marki Apple to bardzo popularne działanie. W końcu możliwość znacznego przyspieszania działania swojego smartfona za zaledwie kilkaset złotych to coś, na co naprawdę warto się zdecydować. iPhone'y pozwalają swoim użytkownikom stale kontrolować żywotność baterii. W przypadku, gdy ta spadnie do 80 procent, będziesz odczuwał zauważalne problemy przy codziennej pracy. Co więcej, nawet akumulatory, których żywotność oscyluje w granicach 90 procent, nie działają już tak dobrze, jakbyś tego oczekiwał. Co warto wiedzieć na ten temat?
Kiedy należy wymienić baterie w telefonie?

Ile trzyma bateria w iPhone?

Z pewnością nie zdziwi cię fakt, że bateria w telefonie, dokładnie tak samo, jak każdy inny podzespół, po pewnym czasie po prostu się zużywa. Telefony marki Apple wyposażane są w akumulatory litowo-jonowe, które uznawane są za najlepsze na rynku zarówno pod względem eksploatacyjnym, jak i technologicznym. W związku z tym części te nie mają żadnego problemu z tym, aby radzić sobie z obsługiwaniem wielu procesów oraz aplikacji. Jak się jednak możesz domyślić, wszystko ma swój koniec. Wydajność baterii montowanych w iPhone'ach to od 500 do 700 cykli ładowania. Przekłada się to na 2-3 lata standardowego użytkowania telefonu. Oczywiste jest jednak to, że jeśli korzystasz z niego więcej, to akumulator w twoim telefonie znacznie szybciej odmówi ci posłuszeństwa. 

Kiedy należy wymienić baterię w iPhone?

Nie jest tajemnicą, że o konieczności wymiany baterii będą mówiły ci określone objawy. Nie zawsze, kiedy ich doświadczysz, będziesz musiał udawać się w takie miejsce, jak Serwis iPhone Lubin, aczkolwiek w innych wypadkach zwlekanie z wymianą baterii w telefonie, może skutkować nawet jego zniszczeniem. Jakie oznaki powinny sprawić, że zapali ci się czerwona lampka?
  • Przegrzewanie smartfona.
  • Szybkie rozładowywanie baterii.
  • Problemy z uruchomieniem telefonu.
  • Wyłączanie iPhone'a, kiedy mają miejsce zmiany temperatury.
  • Puchnięcie akumulatora.
W przypadku, gdy zauważyłeś przynajmniej jeden z powyższych objawów, warto udać się do serwisu. Jeśli dojdzie do awarii twojego urządzenia, nie będzie już mowy o wymianie baterii. W takim wypadku konieczne będzie zakupienie nowego telefonu, a to już znacznie większy wydatek, dlatego należy tego unikać.

Ile kosztuje wymiana baterii w iPhone?

Wiele osób uważa, że wymiana baterii w iPhone to bardzo duży wydatek. Rzeczywistość jest jednak nieco inna, a ceny są naprawdę przyzwoite. W przypadku nowszych telefonów, czyli X, 11, 12 oraz 13 cena ta będzie oscylowała w granicach 300-400 złotych. Jeśli jednak masz starszy smartfon z logiem nadgryzionego jabłka, będziesz musiał zapłacić nieco mniej - około 200-250 złotych.

Ile trwa wymiana baterii w telefonie marki Apple?

Każdy z nas doskonale wie, że nawet jeden dzień bez telefonu to wielkie wyzwanie. Jeśli jednak będziesz miał szczęście, to możesz liczyć na to, że bateria w twoim iPhone zostanie wymieniona w zaledwie kilka godzin. Dzięki temu nie będziesz musiał zaprzątać sobie głowy załatwianiem telefonu zastępczego. To niemały problem, a urządzeni to przecież nie będzie działało tak, jakbyś sobie zażyczył. 

MRo © 2007 - 2024 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Poniedziałek 15 kwietnia 2024
Imieniny
Adolfiny, Odetty, Wacława

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl