Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Lubin
Dowiedz się, jak działa niewidzialna wycieraczka samochodowa

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że dbałość o samochód popłaca. Nie tylko można poruszać się pięknym i eleganckim pojazdem, ale znacznie łatwiej jest go także sprzedać w przyszłości. Często na pierwszy rzut oka widać, że samochód był zadbany przez ostatnie lata i klient chętniej decyduje się na taki zakup.
Dowiedz się, jak działa niewidzialna wycieraczka samochodowa

Jak działa niewidzialna wycieraczka?

Bardzo ważny jest oczywiście dobór odpowiednich kosmetyków samochodowych. Hitem ostatnich lat stała się niewątpliwie niewidzialna wycieraczka samochodowa, którą w swojej ofercie ma już wielu producentów kosmetyków samochodowych. Na czym polega jej działanie?

 

  • Takim kosmetykiem poleruje się bardzo dokładnie szyby samochodowe, po ich dokładnym umyciu.
  • Niezwykle ważna jest staranność, ponieważ produkt może pozostawić brzydkie smugi. Koniecznie należy też wcześniej umyć dobrze same wycieraczki mechaniczne, ponieważ często gromadzi się na nich kurz.
  • Wycieraczka pozostawia na szybie bardzo cienką hydrofobową warstwę. Jej zadaniem jest skraplanie wody, na przykład podczas deszczu. Taka woda od razu spływa z szyby, zabierając ze sobą cały brud i kurz. Na szybach nie powstają więc brzydkie zacieki.

 

Gdzie się sprawdzi?

Taka niewidzialna wycieraczka sprawdza się na pewno przede wszystkim na bocznych szybach pojazdu. Wynika to z tego, że ustawione są one pionowo i woda z łatwością po nich spływa. W przypadku przedniej szyby samochodowej, sytuacja jest już nieco utrudniona. Na pewno przy wyższych prędkościach, taka wycieraczka sprawdź się znakomicie. W jeździe miejskiej, kiedy często trzeba zatrzymać się na światłach, zazwyczaj konieczne jest i tak skorzystanie z tradycyjnych wycieraczek mechanicznych.

Wielu kierowców bardzo docenia jednak możliwość skorzystania z takiej niewidzialnej wycieraczki. Okazuje się, że przy dobrym nałożeniu preparatu można cieszyć się jej efektami nawet przez kilka miesięcy. Oczywiście, wszystko zależy od tego, w jaki sposób samochód jest eksploatowany i w jakich warunkach pogodowych się porusza po drogach. Na pewno warto zastosować wycieraczkę niewidzialną po każdym dokładnym umyciu samochodu. Najlepiej szukać kosmetyków samochodowych, które nie szkodzą środowisku naturalnemu. Obecnie bez problemu można znaleźć różnego rodzaju preparaty, oparte na nieszkodliwych składnikach. Ich stosowanie jest znacznie bardziej bezpieczne również dla ludzi. Jeśli istnieje taka możliwość, najlepiej wybrać nieco droższą niewidzialną wycieraczką. Te jednoskładnikowe nie działają bowiem tak skutecznie, jak ich droższe opcje, a różnica w cenie nie jest spora.


MRDzisiaj
Niedziela 24 marca 2019
Imieniny
Gabrieli, Marka, Seweryna
Reklama
na portalu
i w gazecie

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Partnerzy serwisu
Gmina Udanin
Starostwo Średzkie
BOK MCC
Śniadanie Mistrzów
Kino
FORUM
o © 2007 - 2019 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl