Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Lubin
Dziewczyny lubią brąz

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Podopieczne Bożeny Karkut zdobyły brązowy medal w piłce ręcznej. W trzecim pojedynku pokonały w Koszalinie Politechnikę.

Przed dzisiejszym pojedynkiem, w batalii o trzecie miejsce lubinianki prowadziły 2:0. Zwycięstwo w Koszalinie dawało im brąz. Lubinianki szansy nie zmarnowały, choć pojedynek z miejscową Politechniką dostarczył wielu emocji.

W pierwszej połowie dominowały podopieczne Bożeny Karkut. Zaczęły od mocnego uderzenia, bo w 10 minucie gry prowadziły już 6:1. Koszalinianki mozolnie odrabiały sporą różnicę, tracąc do rywalek po pierwszej połowie dwie bramki.

Po zmianie stron, kibice byli świadkami wymiany "ciosów". Przez cały czas Interferie prowadziło, ale minimalnie - jedną lub dwiema bramkami. Końcówka należała jednak do lubinianek, które ostatecznie pokonały gospodynie 27:26, zasłużenie odbierając brązowe medale.