Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 69 informacji. Wszystkie poniżej.

Kolizja na Niepodległości »
Tekst opublikowany 2008-06-30, opracowanie ech
Na skrzyżowaniu ulicy Niepodległości przed godziną 14.00 doszło do kolizji drogowej. W zdarzeniu udział wzięły dwa auta. Na szczęście żadnemu z pasażerów nic się nie stało.

Po pijaku za kółkiem »
Tekst opublikowany 2008-06-27, opracowanie ech
Tuż po godzinie 7 rano lubińscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Mężczyzna za jazdę na podwójnym gazie odpowie przed sądem. Jak się okazało zatrzymany kierowca miał również obowiązujący zakaz prowadzenia pojazdów.

Hala - „Słodkie nic nie robienie przez rok” »
Tekst opublikowany 2008-06-27, opracowanie Ewa Chojna
„Jeśli ja nie wybuduję hali inni też jej nie wybudują” - to są słowa prezydenta Lubina Roberta Raczyńskiego opublikowane w artykule z 10 czerwca bieżącego roku w Polskiej Gazecie Wrocławskiej.

Drogą przez las... »
Tekst opublikowany 2008-06-26, opracowanie ech
Najlepsi zawodnicy klubów rowerowych z całego kraju i zwykli amatorzy lubiący jazdę na rowerze zmierzyli się na trasie Maratonu Leśnego. W tym roku trasa wiodła przez lasy ziemi lubińskiej, Wzgórza Dalkowskie, a także przez Grodowiec.

IV Lubiński Turniej Sensible Soccer »
Tekst opublikowany 2008-06-26, opracowanie ech
30 sierpnia w Lubinie odbędzie się IV Lubiński Turniej Sensible Soccer. Wpisz się do historii Polskiego Sensible i zgarnij nagrody!

Dyrektorskie plagiaty »
Tekst opublikowany 2008-06-26, opracowanie ech
Kopiował cudze teksty, podpisywał się pod nimi swoim nazwiskiem i publikował w związkowej gazecie ZNP w Lubinie. Bronisławowi Tomaszewskiemu, dyrektorowi Zespołu Szkół w Chróstniku udowodniono plagiat.

Przed nami już piąta edycja LuPy »
Tekst opublikowany 2008-06-25, opracowanie ech
O godzinie 18.30, w Klubie „Pod Muzami” w lubińskim Centrum Kultury Muza będziemy mieli okazję zobaczyć piątą edycję Lubińskich Prezentacji Artystycznych.

Czekają nas inwestycje drogowe »
Tekst opublikowany 2008-06-25, opracowanie ech
Na najbliższej sesji Rady Powiatu zaproponowane zostaną zmiany w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym dotyczące inwestycji drogowych na terenie Lubina. Ma to przynieść niewymierne korzyści ze względu na niższe koszty wykonania zleconych zadań.

Stwórz swoje własne przedszkole »
Tekst opublikowany 2008-06-25, opracowanie Ewa Chojna
Więcej przedszkoli wiejskich, dofinansowanie na ich utworzenie z zewnątrz i ulepszenie programu wczesnej edukacji dzieci – tym wszystkim zajmuje się Fundacja Eudajmonia. Przedstawiciele fundacji wyjątkowo zagościli w Lubinie. W gminie do czerwca działało aż pięć takich placówek.

Pielgrzymka przeciw kopalni odkrywkowej »
Tekst opublikowany 2008-06-25, opracowanie ech
Boją się, walczą o zachowanie swoich domów i parafii. Postanowili nawet zwrócić się do Boga, by ten wysłuchał ich modlitw – Stowarzyszenie Wiejskie Dialog Rozwój Ekologia pod koniec czerwca zorganizowało pielgrzymkę do Częstochowy w intencji zachowania parafii i domów zagrożonych przez plany budowy kopalni węgla brunatnego na terenie gminy wiejskiej Lubin.

Klienci docenili salony Forda »
Tekst opublikowany 2008-06-24, opracowanie TS
Punktualność i krótkie oczekiwanie na wykonanie usługi, możliwość telefonicznego umówienia terminu, profesjonalizm pracowników, stosowanie wysokiej jakości części oryginalnych, to tylko niektóre zalety autoryzowanych serwisów Forda w całym kraju, w tym lubińskiego RE-WO.

Ręszów jest odcięty od świata »
Tekst opublikowany 2008-06-24, opracowanie Ewa Chojna
Około 300 mieszkańców wsi Ręszów od 1 lipca zostanie odciętych od reszty świata, wszystko dlatego, że lubiński PKS zlikwidował jedyny kurs autobusowy jaki przejeżdżał przez wieś.

Weekend zatrzymań »
Tekst opublikowany 2008-06-23, opracowanie ech
Miniony weekend dla lubińskich policjantów był bardzo pracowity. Na sobotniej giełdzie funkcjonariusze rewiru dzielnicowych zatrzymali mężczyznę, mieszkańca Legnicy, który miał przy sobie 0.9 grama amfetaminy.

Poszukiwania zaginionego »
Tekst opublikowany 2008-06-23, opracowanie ech
17 czerwca wyszedł z domu i słuch po nim zaginął – policja poszukuje Jerzego Szturma, mieszkańca Osieka koło Lubina. Każdego kto widział, lub może wskazać miejsce pobytu zaginionego prosimy o niezwłoczny kontakt z komendą policji.

Będą się ślimaczyć »
Tekst opublikowany 2008-06-23, opracowanie ech
Właśnie rozpoczyna się ogólnopolska akcja „Ślimak”. Do godziny 15.00 tiry będą się poruszać po drogach z prędkością 20 kilometrów na godzinę. Organizatorem protestu kierowców jest Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych.

Pojednania nie było »
Tekst opublikowany 2008-06-23, opracowanie Ewa Chojna
Marek Bubnowski, obecnie przewodniczący Rady Miejskiej Lubina został oskarżony o pomówienie Lubińskiej Spółki Inwestycyjnej. W ubiegły piątek odbyła się rozprawa pojednawcza, pomiędzy Bubnowskim, a prezesem LSI – Arturem Dubińskim.

Ecoren Cup już niedługo »
Tekst opublikowany 2008-06-23, opracowanie ech
Ruszają przygotowania do tegorocznego turnieju drużyn podwórkowych w piłce nożnej, któremu patronuje KGHM Ecoren. Rozgrywki odbywać się będą w dniach 18-26 sierpnia w czterech miastach: Głogowie, Legnicy, Lubinie i Polkowicach.

Trzy muzyczne dni Lubina »
Tekst opublikowany 2008-06-23, opracowanie Ewa Chojna
Trzy dni w słońcu, z dobrą muzyką, sztuką, rycerzami i świetną zabawą – zakończyły się tegoroczne Dni Lubina. Atrakcji nie brakowało. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy kto chciał się bawić wspólnie na błoniach znalazł coś dla siebie w programie imprezy.

Cios dla kibiców  »
Tekst opublikowany 2008-06-21, opracowanie tom
Wczoraj Związkowy Trybunał Piłkarski podtrzymał decyzję wydziału dyscypliny PZPN o degradacji Zagłębia Lubin o jedną klasę rozgrywkową.

Za błędy sprzed 10 lat? »
Tekst opublikowany 2008-06-20, opracowanie Ewa Chojna
1,3 miliona złotych wypłynęło z kasy Lubina tytułem odszkodowania za błędne decyzje wydane 10 lat temu. Teraz przedstawiciele miasta zapowiedzieli, że złożą doniesienie do prokuratury aby to ona znalazła i ukarała winnego.

Riposta Maćkały »
Tekst opublikowany 2008-06-20, opracowanie ech
W związku z tym, że Urząd Miejski w Lubinie wyrokiem sądu zapłacił 1,3 miliona odszkodowania dla firmy REWE, która w 1998 roku chciała wybudować wielkopowierzchniowy market w mieście i poniosła spore straty finansowe, a teraz miasto szuka winnego, za błędne decyzje oskarżając Tadeusza Maćkałę, ówczesnego prezydenta, publikujemy jego oświadczenie związane ze sprawą.

Posiedzi za narkotyki »
Tekst opublikowany 2008-06-20, opracowanie ech
Lubińscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami. 26-latek w domu miał 139,8 grama amfetaminy i ponad 3 gramy marihuany. Teraz do sądu zostanie skierowany wniosek o tymczasowy areszt dla mężczyzny.

Poseł na bruk »
Tekst opublikowany 2008-06-20, opracowanie Ewa Chojna
Zapadł wyrok w sprawie zajmowania przez byłego leśniczego, aktualnie posła Prawa i Sprawiedliwości służbowej leśniczówki. Piotr Cybuslski razem z rodziną maja opuścić mieszkanie, w którym przebywali pomimo tego, że Cybulski już dawno pożegnał się z leśnictwem i zajął polityką.

Lubin świętuje »
Tekst opublikowany 2008-06-20, opracowanie ech
Nadchodzący weekend w Lubinie upłynie pod znakiem dobrej muzyki i świetnej zabawy. Dla mieszkańców przygotowano liczne koncerty i zabawy. W programach imprez każdy znajdzie coś dla siebie.

Jest obowiązek, są psie pakiety »
Tekst opublikowany 2008-06-19, opracowanie ech
20 koszy na psie odchody wraz z dystrybutorami worków zostało postawionych na terenie Lubina. Właściciele czworonogów mają teraz ułatwiony dostęp do miejsc, w których mogą pozbyć się nieczystości.

Raszówka ma boisko »
Tekst opublikowany 2008-06-19, opracowanie ech
Kort tenisowy, bieżnia lekkoatletyczna i wielofunkcyjne boisko do gry w piłkę – w Raszówce, przy szkole podstawowej otwarto pierwsze boisko w gminie wiejskiej w ramach projektu prowadzonego pod nazwą „Orlik 2012”.

Podsumowali fotografików »
Tekst opublikowany 2008-06-18, opracowanie ech
Ponad 120 prac zostało ocenionych przez jury konkursów fotograficznych zorganizowanych w lubińskim Młodzieżowym Domu Kultury. Tym samym zakończył się Festiwal Fotografii „Przemijanie” i Diaporama 2008.

Łapówka kontrolowana »
Tekst opublikowany 2008-06-18, opracowanie ech
Inspektor legnickiego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wpadł na gorącym uczynku – od właścicielki jednaj ze skontrolowanych firm zażądał łapówki, kobieta zawiadomiła policję. Zatrzymanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

10-latek zniknął bez śladu »
Tekst opublikowany 2008-06-18, opracowanie ech
Ma 10 lat, wczoraj rano mama odwiozła go do szkoły, kiedy przyjechała o godzinie, o której syn kończył zajęcie chłopca nie było na terenie placówki, co gorsze nikt nie wiedział co się z nim stało i gdzie może być.

BP w rękach francuskiego Total »
Tekst opublikowany 2008-06-18, opracowanie ech
Ścinawski Terminal Asfaltów Drogowych zmienia swojego właściciela. Koncern BP, dotychczasowy dysponent terminalu, podpisał umowę sprzedaży z międzynarodowym koncernem Total we Francji.

Działkowcy swoje, prezydent swoje »
Tekst opublikowany 2008-06-17, opracowanie Ewa Chojna
- Żeby nie było tak jak z lubińskim Rynkiem – zlikwidowano sklepy i różne zakłady, a od czterech lat jest dziura w ziemi jak po wybuchu bomby atomowej – mówi Marian Węgielewski, przedstawiciel ogrodów działkowych położonych przy ulicy Legnickiej w Lubinie.

Zapraszamy na WiedźMaka »
Tekst opublikowany 2008-06-17, opracowanie ech
Po Balladynie, Student Break i kilku pomniejszych prezentacjach uczniów lubińskich szkół średnich przyszedł czas na... ich własną wersję kultowego Wiedźmina.

Bezpieczne wakacje w regionie »
Tekst opublikowany 2008-06-16, opracowanie ech
Pomimo tego, że do wakacji zostało zaledwie parę dni i uczniowie szkół w naszym regionie nie mogą się doczekać chwili, w której zabrzmi ostatni dzwonek, policja nie daje za wygraną uświadamiając młodym ludziom jakie niebezpieczeństwa czyhają na nich w trakcie letniego odpoczynku.

Bez dowodu nie kupisz! »
Tekst opublikowany 2008-06-13, opracowanie ech
Wydawanie dowodów osobistych osobom niepełnoletnim znacznie skomplikowało życie właścicielom sklepów monopolowych, w których sprzedaje się alkohol. Teraz ekspedientki muszą zwracać baczną uwagę na datę urodzenia właściciela dokumentu, ponieważ sam dokument niczym nie różni się od dowodu osobistego osoby dorosłej.

Pedofile za kratkami »
Tekst opublikowany 2008-06-13, opracowanie ech
Od pięciu do ośmiu lat pozbawienia wolności grozi zatrzymanym przez dolnośląską policję, podejrzanym o posiadanie i rozpowszechnianie treści pornograficznych z udziałem dzieci.

Utrudnienia na drogach »
Tekst opublikowany 2008-06-13, opracowanie ech
Już w najbliższą niedzielę lubinianie będą mieli okazję obejrzeć zawodników biorących udział w Mistrzostwach Polski w jeździe na wrotkach.

Wszystko co w duszy gra »
Tekst opublikowany 2008-06-13, opracowanie ech
Ponad 140 osób wzięło udział w Powiatowym Przeglądzie Twórczości Poetyckiej Dzieci i Młodzieży „Wszystko, co w duszy gra”. Organizatorem był lubiński Młodzieżowy Dom Kultury.

Wyłowili perełki »
Tekst opublikowany 2008-06-12, opracowanie ech
Dwa tygodnie wakacji spędzone na wybranym z siedmiu możliwych campusów Uniwersytetu Jagiellońskiego – to nagroda dla dwójki młodych lubinian za ich bardzo dobre wyniki w nauce.

Mały człowiek, wielka sprawa »
Tekst opublikowany 2008-06-12, opracowanie ech
Przybliżenie spraw związanych ze znaczeniem wczesnej edukacji w prawidłowym rozwoju dzieci oraz nowe warunki jej organizacji, zarówno finansowe jak i merytoryczne będą tematem spotkań organizowanych przez Fundację Eudajmonia we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

Jest sucho – strażacy apelują o ostrożność »
Tekst opublikowany 2008-06-11, opracowanie ech
Wspominaliśmy już o tym, że przedłużająca się susza może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Choć nie ma jeszcze oficjalnego zakazu wstępu do lasów w naszym regionie strażacy proszą o zachowanie szczególnej ostrożności.

Teraz górnicy i geologowie »
Tekst opublikowany 2008-06-11, opracowanie ech
Lubińska Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego rozpoczyna swój kolejny nabór. Teraz oferta skierowana do potencjalnych studentów rozszerzona zostanie o dwa kolejne kierunki.

Nadal bez wody »
Tekst opublikowany 2008-06-11, opracowanie ech
Już dwa dni bez ciepłej wody mają za sobą mieszkańcy Lubina. W poniedziałkowy wieczór z ciepłą wodą w kranach pożegnali się niemal wszyscy mieszkańcy miasta.

Ruszyła dystrybucja na Biedronkowej »
Tekst opublikowany 2008-06-11, opracowanie ech
O ulicy Biedronkowej było w Lubinie głośno. W tym tygodniu oficjalnie rozpoczęło działalność Centrum Dystrybucyjne dla sieci sklepów Biedronka.

Oddaj krew »
Tekst opublikowany 2008-06-11, opracowanie ech
Już w najbliższy piątek w punkcie krwiodawstwa lubińskiego szpitala im. Jana Jonstona pielęgniarki będą czekały na chętnych, którzy w ramach akcji „Lubiński Dzień ofiar Wypadków Samochodowych – akcja krwiodawcza” zdecydują się na oddanie tego życiodajnego płynu.

Muzyka prosto z serca »
Tekst opublikowany 2008-06-10, opracowanie Ewa Chojna
Są młodzi, ambitni i kreatywni. Kochają muzykę i chcą się nią dzielić z innymi. Stworzyli chór śpiewający gospel, uczą każdego kto chciałby razem z nimi śpiewać i razem z nimi czerpać z tego radość.

Wakacje z MDK »
Tekst opublikowany 2008-06-10, opracowanie ech
Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie ogłasza nabór na półkolonie „Wakacje z MDK”. Półkolonie będą się odbywać w godz. od 9.00 do 14.00 w następujących terminach: - I tydzień 23.06 – 27.06. - II tydzień 30.06. – 04.07. - III tydzień 18.08. – 22.08.

Rzucił się na policjanta »
Tekst opublikowany 2008-06-10, opracowanie ech
Do 10 lat więzienia grozi mężczyźnie, który napadł na policjanta z siekierą. Zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej Antoni S. jechał rowerem na drodze z miejscowości Glinica do Nielubi. Miał 1,3 promila alkoholu w organizmie.

I Festiwal Romów »
Tekst opublikowany 2008-06-09, opracowanie ech
Lubińscy Romowie postanowili pokazać całemu miastu charakterystyczne cechy swojej kultury. Już 14 czerwca, w najbliższą sobotę na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przez kilka godzin będziemy mogli posłuchać zespołów cygańskich.

Okradali „na wnuczka” »
Tekst opublikowany 2008-06-09, opracowanie ech
Tymczasowe aresztowanie na dwa miesiące i dozór policyjny dla dwójki legniczan podejrzewanych o dokonywanie wyłudzeń pieniędzy metodą "na wnuczka".

Z krzyżem i szarą lilijką »
Tekst opublikowany 2008-06-09, opracowanie ech
Przez weekend ponad tysiąc harcerzy gościło w Lubinie. W trakcie trzydniowego zlotu Dolnośląskiej Chorągwi ZHP mieliśmy okazję obserwować obozowe życie zuchów i harcerzy. Tegoroczny zlot w stolicy zagłębia miedziowego był szczególny, ponieważ przy okazji uczczono 90-tą rocznicę powstania ZHP w Polsce.

Kradli na terenie Polski »
Tekst opublikowany 2008-06-07, opracowanie ech
Lubińscy Policjanci zatrzymali działających w całym kraju sprawców kradzieży sprzętu RTV. Teraz do lubińskiej komendy spływają sygnały o podobnych kradzieżach na terenie Polski.

Nasze perełki po raz 3 »
Tekst opublikowany 2008-06-06, opracowanie ech
Już 11 czerwca o godz. 19.00 w Klubie „C’est la vie” rozpocznie się trzecia edycja „Naszych perełek”. Tym razem tematem wiodącym będzie miłość. Obok adeptów sztuki aktorskiej teatru „ Świerszcz”” wystąpi z fragmentem monodramu aktorka zawodowa Alicja Szymańska.

Zlot ZHP w Lubinie »
Tekst opublikowany 2008-06-05, opracowanie ech
Ponad tysiąc harcerzy przyjedzie do Lubina w najbliższy piątek. Tym razem, coroczny zlot Dolnośląskiej Chorągwi ZHP odbędzie się w stolicy zagłębia miedziowego. Okazją do tego jest uczczenie 90-tej rocznicy powstania ZHP w Polsce.

Dzień bez przemocy w ZS nr 2 »
Tekst opublikowany 2008-06-05, opracowanie ech
Mecz pomiędzy nauczycielami, a uczniami, wykonanie logo „Szkoła bez przemocy” dowolna techniką, wystawa prac, a oprócz tego mnóstwo wspólnej zabawy na znak odcięcia się od przemocy – tak wyglądają dzisiejsze zajęcia uczniów lubińskiego Zespołu Szkół nr 2.

Przestronnie, wygodnie i stylowo »
Tekst opublikowany 2008-06-05, opracowanie red.
We własnym domu czuć się doskonale - to wszystko zapewni Państwu nowa Galeria Wnętrz „MERCUS” w Lubinie, przy ul. Pawiej 74.

Muza zaprasza na Euro 2008 »
Tekst opublikowany 2008-06-05, opracowanie ech
Już w najbliższą sobotę rozpoczynają się długo oczekiwane Mistrzostwa Europy 2008 w piłce nożnej. Tym razem na boiskach Austrii i Szwajcarii będziemy mogli oglądać również reprezentację Polski.

Pożary przez upały? »
Tekst opublikowany 2008-06-05, opracowanie ech
Wysokie temperatury, wysuszona ściółka leśna i całkowity brak opadów powodują, że strażacy w regionie odnotowują zwiększoną ilość pożarów. W ostatnich dniach najwięcej takich zdarzeń odnotowano w powiecie polkowickim.

W Ścinawie się bawią »
Tekst opublikowany 2008-06-05, opracowanie ech
Najbliższy weekend dla mieszkańców Ścinawy upłynie pod znakiem dobrej zabawy. Organizatorzy dwudniowej imprezy przygotowali liczne atrakcje, gry i zabawy sportowe, a także koncert muzyczne.

Mistrzostwa wrotkarzy »
Tekst opublikowany 2008-06-05, opracowanie ech
Polski Związek Sportów Wrotkarskich wraz z Okręgowym Związkiem Łyżwiarstwa Szybkiego i Sportów Wrotkarskich zapraszają na niecodzienne widowisko. Już 15 czerwca w Lubinie odbędą się Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Wrotkach.

STOP wagarom – wybieram szkołę »
Tekst opublikowany 2008-06-05, opracowanie ech
Strzeżcie się wagarowicze – policjanci z regionu będą pilnie zwracać uwagę na młodzież, która w godzinach lekcyjnych przebywa poza szkołą.

Zielone światło dla dyrektorów »
Tekst opublikowany 2008-06-05, opracowanie ech
Dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych zadecydują o możliwości wypłaty wynagrodzenia nauczycielom, którzy strajkowali. Dzisiaj, w Starostwie Powiatowym w Lubinie przedstawiciele lubińskiego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego i Solidarności podpisali porozumienie z zarządem powiatu.

Utonął w Odrze »
Tekst opublikowany 2008-06-04, opracowanie ech
Nie brał udziału w zorganizowanym dla uczniów Dniu Dziecka. Zamiast tego poszedł nad rzekę z kolegami. Już nie wrócił – 17-letni Damian utonął w Odrze.

Lubińskie szpitale wyróżnione »
Tekst opublikowany 2008-06-04, opracowanie ech
Ponad sześć tysięcy Ankiet Satysfakcji Pacjenta pomogło w ułożeniu rankingu stu najlepszych szpitali w Polsce. Wśród nich znalazły się lubiński Zakład Opieki Zdrowotnej imienia Jonstona oraz Miedziowe Centrum Zdrowia.

Szwed: „Stan górników jest dobry” »
Tekst opublikowany 2008-06-04, opracowanie ech
Czterech górników trafiło do szpitala po tym jak na kopalni Lubin Zachodni doszło do wstrząsu górotworu. Na pracujących pod ziemią górników posypały się skały. Na szczęście nikt nie zginął. W tej chwili stan górników jest dobry.

Na sportowo w SP5 »
Tekst opublikowany 2008-06-04, opracowanie ech
Na początku było oficjalne wprowadzenie flagi olimpijskiej i przemówienie dyrektora – Władysławy Matus. Potem zaczęła się zabawa na sportowo – dzieci z lubińskiej szkoły podstawowej nr 5 z okazji szkolnego Dnia Sportu walczyły o dyplomy, puchary, a także o nagrody główne w loterii szkolnej.

Droga Lubin-Wrocław powraca »
Tekst opublikowany 2008-06-03, opracowanie ech
Już trzy lata temu obiecywano jej modernizację. Teraz kwestia drogi z Lubina do Wrocławia powraca. Obecny w Lubinie wicepremier Grzegorz Schetyna zapewnił, że przygotowania do przebudowy są na ukończeniu.

Pijana "mamusia" »
Tekst opublikowany 2008-06-03, opracowanie ech
Lubińscy policjanci zatrzymali 24-letnią kobietę, która w stanie nietrzeźwości opiekowała się swoim dwumiesięcznym synem.

Zagrali na Wzgórzu »
Tekst opublikowany 2008-06-03, opracowanie Ewa Chojna
DSL, WZW, Grupa Operacyjna, ZIP Skład oraz Molesta – w tym roku w ramach cyklicznej imprezy Lubin na żywo, na Wzgórzu Zamkowym zagrały zespoły hip-hopowe.

Tryumf Łukasza Świrka »
Tekst opublikowany 2008-06-02, opracowanie ech
Zawodnik lubińskiego Stowarzyszenia Miłośników Gór, Łukasz Świrk zdobył Puchar Polski w konkurencji wspinaczki sportowej na czas. Zwycięzcę pamiętamy jeszcze z lubińskiej edycji pucharu, gdzie zajął pierwsze miejsce po wspaniałym wejściu na szczyt Kielicha w zaledwie 13 sekund.

Dzisiaj
Wtorek 11 sierpnia 2020
Imieniny
Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości
OtoLubin.pl © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl